Всі вісім одиниць замовленного товару (мила) приїхало у дуже вологому вигляді. Деякі брудні. Таке враження, що іх підняли з колюжі, трохи обсушили та відправили. Наружне пакування при цьому було ціле та сухе. Тобто, товар було спаковано неналежної якості, а не пошкоджено під час транспортування. Такий товар потрібно пропонувати з суттевою уцінкою. Фото додав у відгуки про товар (мило).
Розчарований співпрацею. Більше не звернусь.
Товар пришов швидко і в гарному стані. Та виявився розбавленим. Не такий як концентрат і погано пере. Навіть якщо добавити більше чи потрібно